beauty77.pl

17 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co powoduje że zmieniamy się w zdecydowane i pewne siebie kobiety i kusicielki? Odpowiedzią na powyższe pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest ważne przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla siebie lub partnera, co powinniśmy mieć na oku?
Jednym z najważniejszych wyznaczników praktycznej bielizny, powinien być materiał, ponieważ to on świadczy o wygodzie używania jej przez ciebie. To materiał decyduje o wartości oraz także o tym czy spełni swoją rolę w życiu na co dzień ale też w wyjątkowych dla nas sytuacjach
Stroje bieliźniane produkowane są zazwyczaj z
tkanin naturalnych oraz tych sztucznego pochodzenia. Jeśli chodzi o naturalnych materiałach najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jakości bawełny mówi nam długość sprężystość włókien. Wyróżnić można dwa typy bawełny- czesana oraz bawełna superczesana.Obie są przyjazne dla ludzkiej skóry. Bielizna tego rodzaju jest bardzo zwiewna ale również sprawia że nasza skóra może swobodnie oddychać. Coraz częściej zaczyna się używać włókna bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest także aksamitne ale też elastyczne. Jednak w dzisiejszych czasach produkty naturalne coraz częściej zastępowane są produktami sztucznymi, tutaj także tak jest. Przykładem może być elastan który od wielu lat jest ulepszany i nadal pozyskuje spore zainteresowanie i użytek. Łączy się go również z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter ma tkanina polyamidowa – oddychający materiał i niesłychanie powiewny.

Beauty 77