bizuteria-2020.pl

23 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Błyskotki to określenie nad wyraz szerokie. Na jakie kategorie da się je podzielić? Oczywiście przez metal szlachetny, z którego pozostają wykonane oraz jakie dodatki wykorzystano. My jednak sporządzimy kategoryzację z uwagi na typ biżuterii.
Zawieszki na Łańcuszku są lubiane od wielu lat, zarówno przez płeć piękną i mężczyzn. Delikatna przywieszka na łańcuszku zazwyczaj zamieszczona na szyi to kwintesencja kobiecego piękna.
Kolczyki to kolejny typ nie tylko damskich produktów z rodzinny biżuterii. Zazwyczaj tworzy się je ze złota. Odróżniamy cały szereg typów zapięć, na przykład „Angielski”. Kolczyki pozostają najbardziej znane patrząc globalnie ze wszystkich typów biżuterii.
Sygnety (pierścienie) od wieków ozdabiają także męską dłoń. Bywają takie zwyczajne, choć bywają również sztuki z kamieniami. Z reguły przypisuje się im jakąś personifikacje.
Manele są to niewielkie łańcuchy, które dziewczyny z reguły ubierają na nadgarstek, choć od jakiegoś czasu również na nogę, od niedawana stało się to niezwykle „cool and sexy”
Beads – gatunek, który wszedł do naszego kraju z pięknych Włoszech. Koraliki wkładane są tutaj na mocną bransoletkę z zapięciem. Z powodu tego, że zawieszki występują w bardzo dużej kombinacji typów prawie każda bransoletka jest oryginalna.
Na rynku istnieje także seria pochodząca w Ameryce. W której zawieszki są podwieszane do łańcuszkowej bransoletki za pomocą niewielkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im miano charmsy.
Obrączki – przynależą do rodziny sygnetów. W ostatnim czasie zdecydowanie zyskały popularności. Zakochani pragną mieć modele spersonalizowane i romantyczną dedykacją.
Zegarki na rękę – tutaj prezentowana ostatnia grupa z segmentu biżuterii. Nierzadko wybierana także przez facetów. Decydujący jest nie wyłącznie surowiec, ale i urządzenie wewnątrz.
Rodzajów biżuterii pozostaje zdecydowanie sporo. Kiedy już kupujemy często warto poszukać niedużą firmę jubilerską. Wyroby będą niebagatelnie wyższej jakości, ponadto także nieco w niższej cenie.

biżuteria 2020