producenci-dodatkow.pl

18 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Produkty złotnicze platerowane, albo też złote? Jakie z nich kupujemy chętniej? Ten spór trwa już długo w tej branży. W tej chwili odważymy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Jednak temat nie jest aż tak łatwe jak może się wydawać. Oba gatunki biżuterii mają znane wady choć i poważne pozytywne aspekty noszenia.
Prawdziwa biżuteria – z reguły wytwarza się takie modele z wyizolowanego metalu szlachetnego. Z tej przyczyny pozostaje znacznie droższa. Tworzy się ją przetapiając rudy metali szlachetnych. Jest dużo dostojniejsza i dokładnie przez to regularnie wybierają ją klienci z klasy średniej. Również istotne pozostaje miejsce jej prezentacji, najczęściej pozostają to salony jubilerskie. Pozostaje ładnie pokazana w oświetlonych, gablotach. W czasie jej kupna nierzadko zainkasujemy eleganckie szkatułkę. W złotniczym salonie pomoc na pewno będzie milsza i lepiej wykwalifikowana. Biżuteria z metali szlachetnych o czym również nie powinniśmy pamiętać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria sztuczna – pozostaje najczęściej wytwarzana ze połączenia metali nieszlachetnych, a powleka się ją nieznaczną powłoką srebra. Te wyroby raczej w nie długim czasie rysują się i kobiety pozbywają się ich. Ich najwybitniejsza pozytywna strona to oczywiście niska wartość zakupu. Ze smutkiem stwierdzamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, z reguły biżuteria z dodatkiem miedzi. Co ważne linie sztucznej biżuterii są niezwykle piękne z uwagi na skład, zwyczajnie zdecydowanie łatwiej ją zrobić. Zestawy W tym przypadku bardzo często złożone są z dwóch części – bransoletki i naszyjnika.
Reasumując biżuteria prawdziwa pozostaje ładniej wykonana i nie powoduje uczuleń. Choć pozostaje poważnie więcej warta, ponadto nie zużywa się aż tak szybko jak sztuczna. Z kolei modele biżuterii platerowanej są ładniejsze i tańsze. Jaki typ pozostaje lepszy? W naszej opinii są po prostu różne.

Producenci dodatkow