slubna-bizuteria-srebrna

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Czy znasz trzy podstawowe słowa nakreślające typową damę? My znamy: uczucie, rodzina i ubrania. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Czego nie znoszą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak postrzega siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują postawy w nieskończoność oddanego „sługi”. Jak bardzo często mawiają w połowie potrzebują troski, stałości w uczuciu, jednak w drugiej połowie skrycie marzą o tym ażeby obecny partner czasami stawiał opór, był nieznośny. Jakie z tego wnioski? Damy wbrew pozorom też lubią zdobywać, bo kogo satysfakcjonuje w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero relacja czy też uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać wymaganiom pięknych pań? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Troszcz o kobietę w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej małe lub wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich bywają najważniejsze i na tych skoncentruj się najbardziej, nawyk bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację należy podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później zawsze gaśnie. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna