stylowe-bransolety.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że polska moda w porównaniu do innych krajów jest daleko w tyle, jednak gdyby jednak przypatrzeć się temu bardziej polscy producenci są w stanie pokazać klientom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokiej jakości materiały. Gdzie i dlaczego nastał problem nabywców? Brak dostatecznych predyspozycji projektantów czy też szukający ludzie są za bardzo rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Nabywcy dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, albo innej części garderoby nie trzeba pozyskiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy sprawdzić miejscowy asortyment.

Reasumując spróbujmy pokochać to co Polskie! Zostawmy plotki i dajmy szansę Polskim handlowcom i pozostałym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety